ПРОГРАМА ЗА СЕДМИЦАТА: 13-19.10.2017
ПРЕМИЕРА:
Въздесъщия
13.10 – 17.00,13.10 – 20.30, 14.10 – 16.15, 15.10 – 14.00, 15.10 – 16.00, 16.10 – 13.45,
17.10 – 16.15, 17.10 – 21.30, 18.10 – 16.30, 18.10 – 21.45, 19.10 – 12.00, 19.10 – 17.15, 8 /6лв.
*
ПРЕМИЕРА:
Малкото пони: Филмът
14.10 – 10.15, 18.10 – 13.15, 8 /6лв.
*
12 А
13.10 – 12.00, 18.10 – 14.45, 19.10 – 15.45, 7 /5лв.
Лейди Макбет
14.10 – 12.30, 18.10 – 15.30, 7 /5лв.
Прикрита страст
19.10– 13.00, 7 /5лв.
Лунна светлина
17.10 – 14.15,7 /5лв.
Каръци
13.09 – 13.45, 6лв.
Като готвачите
16.10 – 13.30, 6лв.
Рай
13.10 – 14.15, 14.10 – 21.15, 18.10 – 11.45, 7 /5лв.
Франц
13.10 – 12.15, 15.10 – 21.30, 17.10 – 12.00, 7 /5лв.
Пеле: Раждането на една легенда
17.10 – 15.15, 7 /5лв.
Лудетини
15.10 – 19.30, 19.10 – 21.45, 7 /5лв.
Аз, Даниел Блейк
16.10 – 16.30, 7 /5лв.
Белгийският крал
16.10 – 15.00, 7 /5лв.
Бензин
16.09 – 21.30, 17.10 – 12.30, 7 /5лв.
Воевода
19.10 – 21.30,7 /5лв.
Маймуна
16.10 – 12.00, 7 /5лв.
Всички мои мъже
13.10 – 15.15, 16.10 – 17.15, 17.10 – 20.00,
18.10 – 20.15, 19.10 – 14.00, 7 /5лв.
Изгубени в Париж
13.10 – 18.30,14.10 – 16.00, 15.10 – 18.00, 16.10 – 18.15,
17.10 – 17.15, 18.10 – 17.00, 18.10 – 21.45, 19.10 – 17.00, 7 /5лв.
Диванът на Сталин
17.10 – 18.45, 7 /5лв.
Търговският пътник
13.10 – 21.30,14.10 – 14.00, 15.10 – 16.00,
16.10 – 19.45, 19.10 – 15.00,7 /5лв.
Пътуване във времето
16.10 – 15.45, 18.10 – 11.45, 7 /5лв.
Прекрасните дни в Аранхуез
14.10 – 14.45,15.10 – 12.45, 17.10 – 21.45,
18.10 – 18.30, 19.10 – 18.30, 7 /5лв.
Алтамира
19.10 – 11.30, 7 /5лв.
Кралицата на Испания
13.10 – 16.30, 14.10 – 19.15,7 /5лв.
Перфектни непознати
13.10 – 20.00, 14.10 – 17.30, 15.10 – 14.15, 16.10 – 21.45,
17.10 – 20.15,18.10 – 20.15, 19.10 – 20.15, 7 /5лв.
Това е само краят на света
16.10 – 12.00, 7 /5лв.
Аз, Клод Моне
17.10 – 13.30, 7 /5лв.
Йеронимус Бош
18.10 – 14.00, 7 /5лв.
*
CineLibri12 – 22.10.2017‘
Най – добри неприятелки
13.10 – 19.00
Фортуната
14.10 – 18.30
Вечерята
14.10 – 20.30
Доня Флор и нейните двама съпрузи
15.10 – 18.15
История на любовта
15.10 – 20.30
Ана Каренина. Съдбата на Вронски
16.10 – 19.00
„Дюн“ на Ходоровски
17.10 – 18.30
Дневникът на една камериерка
18.10 – 18.30
Хомо Фабер
19.10 – 19.30
Изгубеният град Z
20.10 – 19.00
Моят живот като тиквичка
21.10 – 19.00
По действителен случай
21.10 – 20.30
Една любов на Суан
22.10 – 18.15
Светлина между два океана
22.10 – 20.30, 10/8лв.
*
Детско утро:
Крадци на ядки 2
14.10 – 13.15, 7 /5лв.
Дийп
14.10 – 11.45, 7 /5лв.
Пчеличката Мая: Филмът
14.10 – 11.15, 5лв.
Маша и Мечока
14.10 – 10.00, 5лв.
Норм - полярният мечок
15.10 – 11.15, 5лв.
Кумба
15.10 – 10.00, 5лв.
***
гр. София, бул.”Ал.Стамболийски” 17, кино “Euro Cinema”
телефон за резервации: 02/980 41 61, 2 зали с климатик и достъп за хора с увреждания
Информация за всички филми на: www.programata.bg