Програма на кино G8 Cinema 20-26 октомври
ПРЕМИЕРА:
Момичето на моите мечти
20.10 – 19.45, 21.10 – 20.00, 22.10 – 17.45, 23.10 – 12.15,
24.10 – 11.45, 24.10 – 21.45, 25.10 – 17.15, 26.10 – 16.00, 8 /6лв.
***
12 А
20.10 – 15.30, 23.10 – 15.30, 25.10 – 12.00, 26.10 – 13.30, 7 /5лв.
Лейди Макбет
20.10 – 18.15,22.10 – 14.30, 24.10 – 13.30, 7 /5лв.
Прикрита страст
24.10 – 15.00, 7 /5лв.
Лунна светлина
23.10 – 21.45,7 /5лв.
Каръци
22.10 – 16.00, 6лв.
Стогодишният старец, който скочи през прозореца и изчезна
20.10 – 21.45, 25.10 – 12.30, 6лв.
Голямото плискане
23.10 – 19.45, 6лв.
Рай
20.10 – 21.30, 24.10 – 17.00, 26.10 – 11.45, 7 /5лв.
Франц
20.10 – 13.00, 23.10 – 16.00,7 /5лв.
Пеле: Раждането на една легенда
23.10 – 12.30, 7 /5лв.
Лудетини
20.10 – 16.15, 21.09 – 21.45, 22.10 – 19.45, 26.10 – 21.45,7 /5лв.
Аз, Даниел Блейк
23.10 – 21.45, 7 /5лв.
Белгийският крал
22.10 – 16.30, 26.10 13.30, 7 /5лв.
Гълъб, кацнал на клон, размишлява за битието
24.10 – 21.45, 6лв.
Вездесъщият
20.10 – 17.15, 21.10 – 15.45, 22.10 – 15.45, 22.10 – 21.45, 23.10 – 17.15,
23.10 – 21.30, 24.10 – 15.00, 25.10 – 13.45, 25.10 – 21.45, 26.10 – 16.45, 7 /5лв.
Бензин
25.10 – 17.45, 7 /5лв.
Воевода
24.10 – 12.45, 7 /5лв.
Маймуна
23.10 – 16.15, 25.10 – 14.00, 7 /5лв.
Всички мои мъже
20.10 – 21.30, 23.10 – 13.45, 24.10 – 17.15,
25.10 – 16.00, 26.10 – 15.00, 7 /5лв.
Изгубени в Париж
20.10 – 20.15,21.10 – 18.15, 22.10 – 20.00, 23.10 – 20.15,
24.10 – 20.15, 25.10 – 14.30, 25.10 – 20.15, 26.10 – 15.00, 7 /5лв.
Диванът на Сталин
25.10 – 12.15, 7 /5лв.
Търговският пътник
20.10 – 12.30, 25.10 – 21.45, 7 /5лв.
Пътуване във времето
20.10 – 15.00,25.10 – 21.45, 26.10 – 12.00, 7 /5лв.
Прекрасните дни в Аранхуез
20.10 – 16.45,22.10 – 21.30, 23.10 – 14.15,26.10 – 16.30, 7 /5лв.
Алтамира
20.10 – 14.45, 25.10 – 15.45, 7 /5лв.
Кралицата на Испания
22.10 – 21.45, 23.10 – 14.00,7 /5лв.
Перфектни непознати
20.10 – 18.30, 21.10 – 19.45, 22.10 – 18.15, 23.10 – 18.00,
24.10 – 14.45, 25.10 – 17.45, 26.10 – 18.15, 7 /5лв.
Това е само краят на света
25.09 – 16.00,7 /5лв.
Папа Хемингуей в Куба
21.10 – 16.15, 24.10 – 18.15,7 /5лв.
Сент Амур
24.10 – 16.30, 7 /5лв.
Диви истории
22.09 – 14.30, 26.10 – 21.30,7 /5лв.
Човек на име Уве
21.10 – 21.30, 24.10 – 12.45, 7 /5лв.
Вечност
26.10 – 14.00, 7 /5лв.
***
Некомформистката алтернатива:
Млади документалисти – хоризонти, пътища, хора
26.10 – 20.00, 5лв.
***
CineLibri12 – 22.10.2017‘
Дона Флор и нейните двама съпрузи
20.10 – 19.30
Изгубеният град Z
21.10 – 18.00
Дневникът на една камериерка
21.10 – 20.45
Моят живот като тиквичка
22.10 – 18.00
Хомо Фабер
22.10 – 19.30, 10 /8лв.
Дама Пика
23.10 – 18.00
Истанбул червен
23.10 – 19.30
Ана Каренина. Съдбата на Вронски
24.10 – 19.15
Вечерята
24.10 – 20.30
Бунтовник на ръжта
25.10 – 19.45
Любимата формула на професора
26.10 – 17.45
„Дюн“ на Ходоровски
26.10 – 20.00
Изгубеният град Z
26.10 – 20.30, 8 /6лв.
***
Детско утро:
Малкото пони: Филмът
20.10 – 13.45,21.10 – 12.30, 22.10 – 11.00,
23.10 – 12.00, 26.10 – 11.45,7 /5лв.
Крадци на ядки 2
20.10 – 12.15, 21.10 – 14.15, 22.10 – 14.15, 7 /5лв.
Дийп
21.10 – 11.00, 22.10 – 12.45, 7 /5лв.
Маша и Мечока
22.10 – 10.00, 5лв.
Епоха на животните
22.10 – 11.15, 5лв.
Омагьосаната къща
22.10 – 13.00, 5лв.
Приключенията на Сами 2
22.10 – 10.15, 5лв.
Жълтурко
21.10 – 13.00, 5лв.
Астерикс: Имението на боговете
22.10 – 11.45, 5лв.
Замбезия
21.10 – 11.30, 5лв.
Овцата Шон: Филмът
21.10 – 10.15, 5лв.
Норм - полярният мечок
21.10 – 14.30, 5лв.
Крадци на ядки
22.10 – 12.45, 5лв.
***
гр. София, ул.”Гладстон” No.8
три нови и комфортни зали с климатик
телефон за резервации: 02/ 995 00 80
Информация за всички филми тук